مقالات

استیو نیسون پدر علم الگو های شمعی ژاپنی در غرب

استیو نیسون

کمتر کسی را پیدا می کنید که اقتصاد و بازار معاملات را دوست نداشته باشد، یا کتاب های خوبی که در این مورد نوشته شده است را نخوانده باشد. کتاب یکی از راه های دستیابی به دانش بی پایان برای شما است. استیو نیسون یکی از نویسنده های به نام در بخش اقتصادی است. در این متن در رابطه با استیو نیسون پدر علم الگو های شمعی ژاپنی در غرب و همچنین در مورد کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی توضیحاتی را ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

استیو نیسون چه کسی بود؟

استیو نیسون از اولین متخصصین در زمینه ی عیان نمودن رموز تحلیل نمودار های شمعی ژاپنی در سراسر جهان است. استیو به عنوان اولین صاحب نظر دنیای غرب در زمینه ی آشکار نمودن رموز الگوهای شمعی ژاپنی شناخته شده است. او نویسنده ای است با دو کتاب بسیار پر طرفدار و پر فروش که در سطح بین المللی قرار دارند.

استیو نیسون چه کسی بود؟

کتاب اول او الگوهای شمعی ژاپنی و دومین کتاب استیو استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی نام دارد. این دو کتاب پایه های تحقیقات و تحلیل های کندل استیک به شمار می روند. استیو در 18 کشور مختلف جهان متخصصانی را جهت استفاده از این روش آموزش داده است.

استیو در بانک جهانی و دانشگاه ها و فدرال رزرو و … تدریس داشته است. استیو یکی از مدرس های موسسه مالی نیویورک است. وی از اولین کسانی بوده است که از انجمن تکنسین های بازار نشان تکنسین خبره بازار را دریافت نموده است.

توضیحاتی در مورد کتاب استیو نیسون پدر علم الگو های شمعی ژاپنی در غرب

شما برای ورود به بازار معاملات و بورس نیاز به دانش و تجربه دارید . دانش را از راه های متفاوتی مانند : خواندن کتاب می توانید به دست بیاورد . تجربه را نیز می توانید از تجربیات دیگران استفاده کرده و یا خودتان دست به تجربه کردن بزنید.

استیو نیسون پدر علم الگو های شمعی ژاپنی در غرب کتابی را نوشته است که شما می توانید با استفاده از آن بازارهای مالی را تحلیل نمایید. روش تکنیکال تنها روشی است که می تواند هیجانات بازار را تشخیص داده و اندازه گیری نماید.

الگو های شمعی یک ابزار فنی محبوب برای معامله گران جهان در تمام سطح ها است. تحلیل کردن نمودار های قیمت با استفاده از الگو های شمعی استیو یکی از بهترین راه ها به شمار می رود.

این کتاب برای همه ی افراد با هر سطح از معلوماتی که دارند مناسب است. استیو نیسون در سال 1991 تکنیک خود را از طریق کتاب الگو های شمعی ژاپنی وارد ایالات متحده ی آمریکا نمود.

کتاب الگوهای شمعی ژاپنی

نمودار های شمعی ژاپنی قدمت بیشتری نسبت به نمودار های میله ای و نمودار های نقطه و رقم دارند. قدمت این روش به 200 سال قبل در کشور ژاپن بر می گردد. این کتاب 18 فصل دارد که از ابتدا ساختار این نمودار تا من چگونه میتوانم از نمودار شمعی ژاپنی استفاده کنم را برای شما توضیح داده است.

در بخش ابتدایی شما با بیشتر از 50 تا الگو و شمع مختلف آشنا می شوید و آموزش می بینید. آموزش های بخش اول پایه ی محکمی برای بخش بعدی کتاب است. در بخش دوم شما با ترکیب الگو ها و نمودار های شمعی ژاپنی با تکنیک های غربی را آموزش می بینید.

اما با تمام مواردی که برای شما بیان نمودیم شما با خواندن این کتاب به تنهایی دانش بی پایان بازار را به دست نخواهید آورد. شما با خواندن این کتاب تحلیل ها و الگو های عالی را آموزش می بینید و معاملات بهتری را انجام می دهید.

معرفی کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی اثر استیو نیسون

همان گونه که در بخش های بالاتر گفتیم استیو نیسون پدر علم الگو های شمعی ژاپنی در غرب است. الگو های شمعی ژاپنی اولین کتاب استیو نیسون که در مورد بازار معاملات و بورس است. حالا در این بخش می خواهیم در مورد دومین کتاب پرفروش و پرطرفدار استیو نیسون صحبت کنیم.

کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های ژاپنی دومین کتاب استیو است که در آن تکنیک ها و الگوهای بسیار را آموزش داده است. اگر شما از افرادی هستید که به بازار بورس و معاملات علاقه ی بسیاری دارید.

همچنین در سمینار ها و کنفرانس های بسیاری نیز شرکت کرده اید این کتاب برای شماست. بهتر است اگر می خواهید این کتاب را مطالعه کنید و از آموزش های آن استفاده کنید در ابتدا کتاب الگو های شمعی ژاپنی را مطالعه کنید.

همانطور که می دانید کشور ژاپن یکی از پیش روها در زمینه ی تکنیکال بازار معاملات و بورس است و بیشتر مفاهیم و اندیکاتور های مطرح جهان توسط ژاپنی ها ایجاد شده است. مهم ترین ابداع ژاپنی ها در بخش معاملات و بازار های مالی نمودار های شمعی است.

کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی

دلیل استفاده بیشتر تحلیلگران از نمودار های شمعی ژاپنی استفاده راحت و مشخص نمودن وضعیت های نزولی و صعودی هر شمع به طور جداگانه در بازار می باشد. اهمیتی ندارد شما در معاملات خود از چه سیستمی برای تحلیل بازار استفاده می کنید.

برای بهتر کردن معاملات خود باید از الگو های شمعی برای تکمیل کردن استراتژی های ورودی و خروجی خود استفاده نمایید. این کتاب 13 فصل دارد که در بخش مقدماتی از ساختار شمع ها توضیح داده شده در فصل اخر نیز در مورد شرایط های متفاوت استفاده از شمع ها صحبت شده است.

کلام آخر

اگر به بازار بورس و معاملات علاقه دارید. شما نیاز به بروز کردن اطلاعات خود و استفاده از بهترین الگو ها دارید. استیو نیسون دو کتاب پرطرفدار دارد. خواندن آن دو کتاب به شما کمک شایانی می کند تا بهترین معامله ها را انجام دهید. کتاب الگوهای شمعی ژاپنی و کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی دو کتاب استیو نیسون است.

این موضوع که ژاپنی ها پیش رو در بحث تکنیکال بازار های مالی هستند بر هیچکس پوشیده نیست. کتاب الگو های شمعی ژاپنی توسط رضا قاسمیان لنگرودی و کامیار فراهانی فرد ترجمه شده است.

کتاب استراتژی های کسب سود از الگو های شمعی ژاپنی توسط سعید روندی و وحید بیدارویند ترجمه شده است. شما برای خرید این دو کتاب می توانید به سایت سلکتاب مراجعه کرده. با تخفیف این دو کتاب را خریداری نمایید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *